TIIMI

IHMISET TAPAHTUMIEN TAKANA

Tutustu tarkemmin Broadway Finlandin ja Hokkuspokkuksen tiimiin!

Broadway-Erähalme-Leena.jpg
Leena Erähalme
MYYNTI

leena.erahalme@broadway.fi

040 732 0942

Broadway-Pohjanvuori-Jones.jpg
Jones Pohjanvuori
TOIMITUSJOHTAJA
jones.pohjanvuori@broadway.fi
0400 476 472
Jani Pellikka.jpg
Jani Pellikka
TUOTANTO

jani.pellikka@broadway.fi

0400 612 261

Olli Suominen.jpg
Simo
Jari Vainio.jpg
Simo Haakana
TUOTANTO
simo.haakana@broadway.fi
050 417 6571
Jari Vainio
TUOTANTO, ÄÄNISUUNNITTELU
jari.vainio@broadway.fi
040 527 6256
HOKKUSPOKKUS
Jaana Ketvell
Maria Kupila
Heli Kauttu
Jaana Ketvell
SUUNNITTELU & TOTEUTUS
jaana@hokkuspokkus.fi
0400 407 820
Maria Kupila
SUUNNITTELU & TOTEUTUS

maria@hokkuspokkus.fi

040 557 3852

Heli Kauttu
OMPELIMO & TOTEUTUS

heli@hokkuspokkus.fi
050 414 2538
Juuso Jäppinen
Juuso Jäppinen
VERSTAS & TOTEUTUS
juuso@hokkuspokkus.fi
040 503 0334
Lue lisää ihmisistä tapahtumien takana