TIIMI

IHMISET TAPAHTUMIEN TAKANA

Tutustu tarkemmin Broadway Finlandin ja Hokkuspokkuksen tiimiin!

Jussi Kylliäinen
MYYNTI
jussi.kylliainen@broadway.fi
041 504 4446
Leena Erähalme
MYYNTI

leena.erahalme@broadway.fi

040 732 0942

Jones Pohjanvuori
TOIMITUSJOHTAJA
jones.pohjanvuori@broadway.fi
0400 476 472
Kimmo Räsänen
MYYNTI & TUOTANTO

kimmo.rasanen@broadway.fi
050 538 9483
Simo Haakana
TUOTANTO
simo.haakana@broadway.fi
050 417 6571
Jari Vainio
TUOTANTO, ÄÄNISUUNNITTELU
jari.vainio@broadway.fi
040 527 6256
Jani Pellikka
TUOTANTO

jani.pellikka@broadway.fi

0400 612 261

Hemmo Ahonen
VARASTO
varasto@broadway.fi
050 471 9310
HOKKUSPOKKUS
Jaana Ketvell
SUUNNITTELU & TOTEUTUS
jaana@hokkuspokkus.fi
0400 407 820
Maria Kupila
SUUNNITTELU & TOTEUTUS

maria@hokkuspokkus.fi

040 557 3852

Sofia Hokkanen
SUUNNITTELU & TOTEUTUS
sofia@hokkuspokkus.fi
044 330 5278
Heli Kauttu
OMPELIMO & TOTEUTUS

heli@hokkuspokkus.fi
050 414 2538
Juuso Jäppinen
VERSTAS & TOTEUTUS
juuso@hokkuspokkus.fi
040 503 0334
Lue lisää ihmisistä tapahtumien takana

Broadway Finland

tapahtuma@broadway.fi

010 830 3830

Y-tunnus 2106419-3

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

TILAA BROADCAST- ASIAKASJULKAISU

Saat ajankohtaiset uutiset tapahtumatekniikan ja

-tuotannon maailmasta suoraan sähköpostiisi!

Rekisteriseloste

Lataa mobiililavaesite:

© 2020 Broadway Finland

Toteutus: Ränch Markkinointi

Kun tapahtumasi on sinulle tärkeä.