Lue lisää ihmisistä tapahtumien takana

TIIMI

IHMISET TAPAHTUMIEN TAKANA

Tutustu tarkemmin Broadway Finlandin ja Hokkuspokkuksen tiimiin!

Leena Erähalme
MYYNTI
leena.erahalme@broadway.fi
040 732 0942
Broadway-Pohjanvuori-Jones.jpg
Jones Pohjanvuori
TOIMITUSJOHTAJA
jones.pohjanvuori@broadway.fi
0400 476 472
Jani Pellikka
TUOTANTO
jani.pellikka@broadway.fi
0400 612 261
Simo Haakana
TUOTANTO
simo.haakana@broadway.fi
050 417 6571
Jari Vainio
TUOTANTO, ÄÄNISUUNNITTELU
jari.vainio@broadway.fi
040 527 6256
Olli Suominen
VARASTO
olli.suominen@broadway.fi
050 538 9481
Jaana Ketvell
SUUNNITTELU & TOTEUTUS
jaana@hokkuspokkus.fi
0400 407 820
Maria Kupila
SUUNNITTELU & TOTEUTUS
maria@hokkuspokkus.fi
040 557 3852
Heli Kauttu
OMPELIMO & TOTEUTUS

heli@hokkuspokkus.fi
050 414 2538
Juuso Jäppinen
VERSTAS & TOTEUTUS
juuso@hokkuspokkus.fi
040 503 0334
HOKKUSPOKKUS