Broadway Finland

tapahtuma@broadway.fi

010 830 3830

Y-tunnus 2106419-3

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

TILAA BROADCAST- ASIAKASJULKAISU

Saat ajankohtaiset uutiset tapahtumatekniikan ja

-tuotannon maailmasta suoraan sähköpostiisi!

Rekisteriseloste

Lataa mobiililavaesite:

© 2020 Broadway Finland

Toteutus: Ränch Markkinointi

Kun tapahtumasi on sinulle tärkeä.

TEAM

MEET OUR PEOPLE

Find out more about the Broadway Finland and Hokkuspokkus team!

Jussi Kylliäinen
SALES
jussi.kylliainen@broadway.fi
+358 41 504 4446
Leena Erähalme
SALES

leena.erahalme@broadway.fi

+358 40 732 0942

Kimmo Räsänen
SALES & PRODUCTION

kimmo.rasanen@broadway.fi
+358 50 538 9483
Simo Haakana
PRODUCTION
simo.haakana@broadway.fi
+358 50 417 6571
Jari Vainio
PRODUCTION & SOUND
jari.vainio@broadway.fi
+358 40 527 6256
Jani Pellikka
PRODUCTION

jani.pellikka@broadway.fi

+358 400 612 261

Olli Suominen
STORAGE
olli.suominen@broadway.fi
+358 50 538 9481
Hemmo Ahonen
STORAGE
varasto@broadway.fi
+358 50 471 9310
HOKKUSPOKKUS
Jaana Ketvell
PLANNING & EXECUTION
jaana@hokkuspokkus.fi
+358 400 407 820
Maria Kupila
PLANNING & EXECUTION

maria@hokkuspokkus.fi

+358 40 557 3852

Sofia Hokkanen
PLANNING & EXECUTION
sofia@hokkuspokkus.fi
+358 44 330 5278
Heli Kauttu
SEWING & EXECUTION

heli@hokkuspokkus.fi
+358 50 414 2538
Juuso Jäppinen
WORKSHOP & EXECUTION
juuso@hokkuspokkus.fi
+ 358 40 503 0334