Broadway Finland

tapahtuma@broadway.fi

010 830 3830

Y-tunnus 2106419-3

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

TILAA BROADCAST- ASIAKASJULKAISU

Saat ajankohtaiset uutiset tapahtumatekniikan ja

-tuotannon maailmasta suoraan sähköpostiisi!

© 2019 Broadway Finland

Toteutus: Ränch Markkinointi

Kun tapahtumasi on sinulle tärkeä.
 

TAPAHTUMA-

TEKNIIKKAA

ASIANTUNTEMUKSELLA

Broadway Finland Oy on tapahtumatekniikan asiantuntija. Suunnittelemme ja toteutamme yksilölliset ja kokonaisvaltaiset tapahtumatekniikan ja visuaalisen ilmeen ratkaisut kaikkiin tapahtumiin.

 

PALVELUT

LAADUKAS TAPAHTUMATEKNIIKKA JA
ONNISTUNUT TOTEUTUS

Olipa kyseessä sitten asiakastilaisuus, seminaari, messut, konsertti tai yleisötapahtuma, löydämme juuri sinulle sopivan toteutusmallin. Varmistamme, että tapahtumasi ääni-, valo- ja kuvatekniikka toimivat moitteettomasti ja muodostavat saumattoman kokonaisuuden.

Broadway Finlandilta saat seuraavat tapahtumatekniset palvelut:

BROADWAY FINLAND

TAPAHTUMATEKNIIKAN ASIANTUNTIJA JO 25 VUOTTA!

Tuotamme tapahtumia, jotka vastaavat asiakkaittemme toiveita. Asiakkaitamme ovat yritykset ja yhteisöt, jotka tarvitsevat tapahtumatekniikan asiantuntemusta ja näyttäviä visuaalisia ratkaisuja.

Jokainen tilaisuus on erilainen. Huolellisella etukäteissuunnittelulla varmistamme, että kokonaisuus toimii saumattomasti. Kaikki yksityiskohdat, kuten esimerkiksi käytettävissä olevan tilan muoto ja koko, osallistujien lukumäärä ja esitettävä ohjelma vaikuttavat laitevalintoihin ja tapahtuman visuaaliseen ilmeeseen. Joskus vähemmän on enemmän - myös tapahtumatoteutuksessa.

Toimintamme tavoitteena on tapahtumatoteutus korkealaatuisella tekniikalla sekä palvelualttiilla ja ammattitaitoisella henkilökunnalla. Valtakunnallisena toimijana voimme palvella asiakkaitamme kaikissa heidän tarpeissaan.

 

TOTEUTUKSIAMME

Tyytyväinen asiakas on toimintamme päämäärä. Suunnittelemme toteutuksen tarpeidesi mukaisesti ja varmistamme onnistuneen lopputuloksen, jolla teet vaikutuksen yleisöösi.

 

ASIAKKAITAMME

Olemme saaneet olla mm. seuraavien asiakkaidemme tapahtumissa mukana:

Leipurin_Logo
hkin yliopisto-logo.jpg
keskuskauppakamari
OG_fullsteam_2019.jpg
27153901029_0bff0c20bd_e.jpg
FCG_logo_2019_rgb.jpg
finlandia-talo_logo_vaaka
 

LUKUJA

 
 

YHTEYSTIEDOT

TAPAHTUMATEKNIIKAN ASIANTUNTIJAT
PALVELUKSESSASI

Tarjoamme yksilölliset tapahtumatekniikan ratkaisut kaikkiin tilaisuuksiin yrityksellesi tai yhteisöllesi. Ota yhteyttä - teemme tilaisuudestasi ikimuistoisen. 

Jussi Kylliäinen
MYYNTI
jussi.kylliainen@broadway.fi
041 504 4446
Leena Erähalme
MYYNTI

leena.erahalme@broadway.fi

040 732 0942

Kimmo Räsänen
MYYNTI & TUOTANTO
kimmo.rasanen@broadway.fi
050 538 9483
Jones Pohjanvuori
TOIMITUSJOHTAJA
jones.pohjanvuori@broadway.fi
0400 476 472
Simo Haakana
TUOTANTO
simo.haakana@broadway.fi
050 417 6571
Jari Vainio
TUOTANTO, ÄÄNISUUNNITTELU
jari.vainio@broadway.fi
040 527 6256
Jani Pellikka
TUOTANTO

jani.pellikka@broadway.fi

0400 612 261

Hemmo Ahonen
VARASTO
varasto@broadway.fi
050 471 9310
HOKKUSPOKKUS
Jaana Ketvell
SUUNNITTELU & TOTEUTUS
jaana@hokkuspokkus.fi
0400 407 820
Maria Kupila
SUUNNITTELU & TOTEUTUS

maria@hokkuspokkus.fi

040 557 3852

Sofia Hokkanen
SUUNNITTELU & TOTEUTUS
sofia@hokkuspokkus.fi
044 330 5278
Heli Kauttu
OMPELIMO & TOTEUTUS

heli@hokkuspokkus.fi
050 414 2538
Juuso Jäppinen
VERSTAS & TOTEUTUS
juuso@hokkuspokkus.fi
040 503 0334

OTA YHTEYTTÄ

Tehdään tapahtumastasi unohtumaton elämys!

BROADWAY FINLAND OY

Toinen Savu 2

01510 Vantaa

 

VARASTO

Ajo Virkatien kautta

Virkatie 10

01510 Vantaa